Zadejte dotaz pro vyhledání :
Půjčovní doba :
dospělí |  děti

Dospělí a studenti :

Po  8:00 - 18:00
Út     -      -
St  13:30 - 18:00
Čt  8:00 - 18:00
 8:00 - 16:00
So  9:00 - 11:00
Ne  14:00 - 17:00

Úvodní stránka

LiStOVáNí - Kafe a cigárko /Marie Doležalová/

 

Únorové LiStOVáNí představí v poličském Divadelním klubu ty nejlepší glosy z blogu Marie Doležalové. Glosy s podtitulem Historky z hereckého podsvětí nyní vychází formou knihy a pro LiStOVáNí je to rozhodně výzva, která slibuje ve čtvrtek 18. února netradiční zábavný večer. 

 

Herečka Marie Doležalová je známá z jeviště Divadla Na Fidlovačce, seriálu Comeback nebo taneční show Stardance, kde se stala královnou parketu. Marie si začala psát blog jen tak pro radost a pro své kolegy z divadla, aby je pobavila. Ale záhy Kafe a cigárko začalo bavit lidi mnohem víc, než by se Marie nadála. Glosy vyhrály literární ocenění a Marie získala cenu Magnesia Litera.

 


Jsem strašně rád, že můžeme uvést Kafe a cigárko a že nám to Marie Doležalová dovolila. Kniha si dokonale dělá srandu z naší profese. Ten nadhled je u herců vzácný. A já věřím, že se můžete těšit na velkou srandu,“ řekl autor projektu Lukáš Hejlík. Nyní nastupují historky z hereckého podsvětí na scénu a listovat jimi budou Barbora Jánová a Gustav Hašek. Vstupné 50,- Kč/ 100,- Kč. Více informací na www.knihovna.policka.org.


zpět

rss    | Městská knihovna Polička 2008 | Návštěv :