LiStOVáNí - Kafe a cigárko /Marie Doležalová/

Únorové LiStOVáNí představí v poličském Divadelním klubu ty nejlepší glosy z blogu Marie Doležalové. Glosy s podtitulem Historky z hereckého podsvětí nyní vychází formou knihy a pro LiStOVáNí je to rozhodně výzva, která slibuje ve čtvrtek 18. února netradiční zábavný večer.

Herečka Marie Doležalová je známá z jeviště Divadla Na Fidlovačce, seriálu Comeback nebo taneční show Stardance, kde se stala královnou parketu. Marie si začala psát blog jen tak pro radost a pro své kolegy z divadla, aby je pobavila. Ale záhy Kafe a cigárko začalo bavit lidi mnohem víc, než by se Marie nadála. Glosy vyhrály literární ocenění a Marie získala cenu Magnesia Litera.

Jsem strašně rád, že můžeme uvést Kafe a cigárko a že nám to Marie Doležalová dovolila. Kniha si dokonale dělá srandu z naší profese. Ten nadhled je u herců vzácný. A já věřím, že se můžete těšit na velkou srandu,“ řekl autor projektu Lukáš Hejlík. Nyní nastupují historky z hereckého podsvětí na scénu a listovat jimi budou Barbora Jánová a Gustav Hašek. Vstupné 50,- Kč/ 100,- Kč. Více informací na www.knihovna.policka.org.