Únor - přes Írán na Madagaskar

Do Íránu nás začátkem měsíce zavede dvojice cestovatelů Radovan Selinger a Jan Košťál. V dalším z multikulturních setkaní nás formou filmové projekce seznámí nejen s krásnou přírodou této země, ale také se způsobem života jejich obyvatelů. Naše sousedy Poláky zase poznáme pomocí hudby  - varšavská skupina Masala patří k zážitkům ,ketré by si kulturní oblibovatel určitě neměl ujít. Další Coour Meeting Bazar se koná v sobotu 14. února v Divadelním klubu a společně s Masalou vystoupí ještě česká formace Dinamos. Obě akce pořádá o.s. Pontopolis ve spolupráci s knihovnou a agenturou Earth Music.

V dalekých zemích zůstaneme i poté  - ve čtvrtek 19. února bude v čítárně knihovny povídat Pavel Joneš o svém putování po Madagaskaru. Krásné fotky, krásní líde a vcelku příšerný zpěv makaků Indru indru slibuje příjemný zasněženený podvečer.

Další informace naleznete v sekci program.