Zadejte dotaz pro vyhledání :
Půjčovní doba :
dospělí |  děti

Dospělí a studenti :

Po  8:00 - 18:00
Út     -      -
St  13:30 - 18:00
Čt  8:00 - 18:00
 8:00 - 16:00
So  9:00 - 11:00
Ne  14:00 - 17:00

Úvodní stránka

Poličské kulturní léto popáté

        Již tradicí se stalo, že do prázdninové Poličky vneseme nemálo kulturních zážitků – odstartoval pátý ročník multižánrového letního festivalu Poličské kulturní léto, který do letní Poličky přinese letní kino, tvořivé dílny, divadla, hudební a jiné zážitky!

Prázdninový festival zahájil v pátek 28. června letním kinem. Na filmovém plátně jsme vyrazili za hranice naší galaxie hledat mezi hvězdami pro lidstvo nový domov. Podařilo se. V sobotu jsme potěšili malé i velké návštěvníky pohádkou Zdeňka Svěráka Tři bratři. Atrium Centra Bohuslava Martinů tak po roce opět ožilo.

V prázdninové kulturní nabídce mohou návštěvníci čekat především filmová představení. Na filmovém plátně se objeví komedie, akční i dramatické podívané. Nabídka kulturních akcí je určena nejenom dospělým návštěvníkům, ale i dětem. Prázdninový program jim tak zpestříme tvořivými dílnami a divadly.

Lákadlem pro nadšence historie našeho města bude neobyčejná akce Bitva na políčkách…aneb jak to mohlo vypadat před založením města. V sobotu 18. července tak v parku u hradeb vyroste ležení středověkých bojovníků. Na návštěvníky čeká ukázka zbraní, zbroje, řemesel, dobové kuchyně, také souboje a závěrečná bitva.

Kompletní červencový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. Více se také dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Poličské kulturní léto pořádá Centrum Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička ve spolupráci s o.s. MaTami. Těšíme se na Vaši návštěvu!


zpět

rss    | Městská knihovna Polička 2008 | Návštěv :