LiStOVáNí - Odpad /pro mládež i dospělé/

Nikdy nevíte co najdete! Rafael bydlí spolu se dvěma kamarády Gardem a Krysou na skládce odpadu v nejmenované zemi připomínající Brazílii, jsou to děti ze slumu. Jednoho dne najde mezi odpadky tašku, v níž je 1100 peset, obrázek a klíč. Tento nález v chlapcích zažehne touhu po dobrodružství, a tak se rozhodnou přijít na to, komu věci patří. Když to zjistí, dozvědí se i o boji jednoho člověka se strašnou nespravedlností. To se však dozvědět neměli – brzy začne jít o život i jim. Možná jste nedávno zaregistrovali v kinech film na motivy této skvělé knihy. Jestli máte děti stejně odvážné, jako jsou i hrdinové tohoto strhujícího a zároveň hořce zábavného příběhu, vezměte je na toto thrillerové LiStOVáNí.

- předprodej vstupenek v knihovně
- účinkují: Pavel Oubram, Tomáš Drápela a Jiří Suchý z Tábora (alt. Věra Hollá)
- v překladu Martina Urbana vydalo nakladatelství Argo