Kulturní pučení v březnu

S blížícím se jarem se začínají probouzet nejen kytičky, ale také kulturní program knihovny. Březnová fotografická výstava vás zavede do fascinující jižní Ameriky,  přednáška Pavla Joneše zase do Ameriky severní.  Ve spolupráci s nově vzniklým spolkem "Náš Martinů" a CBM se ve vás pokusíme rozpučet lásku k dílu našeho slavného rodáka a pro děti začínáme se staronovým cyklem dětským pohádek, které se budou pravidelně konat naproti, v Centru Bohuslava Martinů. Jako každoročně proběhne noční knihovní dovádění Noc s Andersenem (a zatím hrozí, že tématem budou horory a zombie příběhy, takže nic pro slabé nátury :-) a poslední den měsíce začíná svojí činnost Poetický klub U chrámu páně, který se pokusí oživit zájem o "literární Popelku" - poezii. Snad si vyberete, všechny potřebné informace najdete v sekci program.