Vychází román o automobilových závodech

Úvodní část plánované trilogie, s podtitulem První závod, vychází v druhé půlce března a bude k dostání v knihovně, u poličských knihkupců, na dubnovém křtu knihy v Divadelním klubu a v internetovém obchodě www.vecizpolicky.cz. Svůj první román vydává autor vlastním nákladem ve spolupráci s poličskou knihovnou.

Dan Kotalík se narodil v roce 1995 v Prostějově. V současnosti žije v Poličce, od roku 2018 pracuje ve firmě Ravensburger.

Má rád filmy a seriály, hlavně ty z 80. a 90. let minulého století, baví ho sport.  Psaní mu přináší radost z rozvíjení příběhů, které ho napadají. O své první knížce autor říká: „Je to o automobilových závodech a o dvou závodnících, jeden z nich jeden populární a veleúspěšný. Ten druhý není závodník, ale závodit umí a povahově je pravý opak než ten první, proto budou mít spolu časté incidenty. Michal ale nezažije jenom incidenty, potká také skvělou holku do které se zamiluje, a ona do něho. Její  otec je bývalý automobilový závodník který bude Michala trénovat.“