Svezte se na vlnách zábavy s Poličským kulturním létem

V pátek 30. června s prázdninami odstartuje sedmý ročník multižánrového festivalu Poličské kulturní léto, který do Poličky přinese vlnu zábavy a dobrodružství pro všechny -  letní kino pod širákem, bubnování, tanec, divadélka a tvořivé dílny pro děti, večery s hudbou a další zážitky.

Štafetu kulturních akcí zahájí první prázdninový večer oscarový snímek La La Land. V jedinečném muzikálovém dramatu, oceněném 6 Oscary, se na dvorečku poličského muzea rozvine příběh plný velkolepých tanečních čísel, skvělých písní a vášnivých citů. Na filmovém plátně v letním kině uvidíte také pohádky, fantasy či dobrodružné filmy.

Nabídka kulturních akcí je určena nejenom dospělým návštěvníkům, ale i dětem. Prázdninový program dětem zpestříme mnoha tvořivými dílnami, divadélky a filmy. „Malé návštěvníky pobavíme ručním tvořením, hravými úkoly, sledováním pohádky na jevišti či na filmovém plátně v letním kině. To vše a ještě více si děti mohou užívat v průběhu letních prázdnin a poslední červencovou sobotu si všechnu tuto zábavu mohou užít dokonce v jednom dni - balíček plný zábavy nabídne rodinný festival Skřítkování, který se na rozdíl od předchozích ročníků bude konat již v červenci,“ uvedla Alena Zavoralová, organizátorka festivalu.

Lákadlem pro hudební nadšence budou zcela jistě odpolední vystoupení s harmonikou či podvečerní poslechy popových písní českého éteru v podání muzikantů Michala Moravce a Davida Paši.

Kompletní červencový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. Více se také dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Poličské kulturní léto pořádá Centrum Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička ve spolupráci s MaTami z.s.