Zadejte dotaz pro vyhledání :
Půjčovní doba :
dospělí |  děti

Dospělí a studenti :

Po  8:00 - 18:00
Út     -      -
St  13:30 - 18:00
Čt  8:00 - 18:00
 8:00 - 16:00
So  9:00 - 11:00
Ne  14:00 - 17:00

Úvodní stránka

LiStOVáNí - Život k sežrání /Mikaël Ollivier/

Listování nezahálí a opět míří do Poličky! Tentokrát s knihou o hladu, pubertě a první lásce, která strhne nejen děti, ale jistě i dospělé. Románem o francouzském „metráčkovi“ současného světa se bude listovat ve středu 31. května v Centru Bohuslava Martinů.

Ben váží o dvacet kilo víc, než by měl. Nezbývá než nastartovat vůli, přečkat výsměch spolužáků a pokusit se zhubnout. A také pozná svou první lásku, Claire. Je tloušťka opravdu takový pech? A bude život poté krásný a snadný?

Mikäel Ollivier na deka přesně vyvážil román o francouzském "metráčkovi" současného světa, kde lidé mohou mít všechno, co chtějí, a přitom jim často chybí to nejdůležitější. Knihou o hladu, pubertě, první lásce a snech bude listovat Alan Novotný, Markéta Lánská a Jiří Ressler.

Projekt Listování, cyklus scénických čtení, představuje každý měsíc zajímavé a aktuální knihy, které se objevují na trhu. V Poličce literární seriál pokračuje 31. května, kdy bude prostřednictvím scénického čtení představena kniha francouzského spisovatele Mikäela Olliviera. Listování se koná v atriu Centra Bohuslava Martinů. V případě nepříznivého počasí bude zajištěn náhradní prostor. Předprodej lístků se koná v knihovně.  Více informací na www.knihovna.policka.org.

 

Vstupné 50,-/ 100,-

Ve středu 31. 5. ve 20.00 hodin na dvorečku Centra Bohuslava Martinů

V případě nepříznivého počasí náhradní prostory zajištěny


zpět

rss    | Městská knihovna Polička 2008 | Návštěv :