Seznamte se s historií a příběhem Dětského domova v Poličce

Výstava byla zahájena v pátek 9. září v prostorách knihovny. Do programu se krásným hudebním vystoupením zapojily mimo jiné i naše děti a o slavnostní zahájení se postaral pan starosta Jaroslav Martinů," řekla ředitelka dětského domova Miroslava Přiklopilová.Myslím si, že 80 let našeho Dětského domova v Poličce je úžasné výročí. Domnívám se, že všichni jsme na domov hrdí, že jsme rádi, že jej tady máme a že je nedílnou součástí našeho města. Dětský domov sleduji celý svůj život, měl jsem tam i hodně kamarádů, mohu tedy říci, že je veden opravdu vzorně. Pokaždé, když jsem zavítal do domova, tak na mě dýchla láska. Za to bych chtěl velice poděkovat a je skvělé, že je na počest domovu věnována výstava,“ řekl k výstavě Jaroslav Martinů. Výstava je plná fotografií, dobových materiálů, vzpomínek a dalších zajímavých informací o dětském domově. K vidění bude ve vestibulu knihovny do 28. října 2016.