Colour Meeting

I letos je cílem pořadatelů představit méně známé, neotřelé, ale o to zajímavější a poutavější tuzemské i zahraniční interprety a to vše zpříjemnit.

V pátek 10. července odpoledne zahájí Colour Meeting pouliční klaunská groteska Bomberos divadla SQUADRA SUA na Palackého náměstí. Po přesunu do parku se na hudební scéně můžete těšit na folkově minimalistický VLČÍ MÁG nebo legendární dívčí kapelu ZUBY NEHTY, která vloni po dlouhých letech znovu sáhla do strun a vydala nové album Kusy. Ostřílení hudební fanoušci si jistě pamatují brněnskou skupinu Dunaj… ta se vrací v plné síle jako DUNAJSKÁ VLNA. Inu, vypadá to na pořádný večírek, který vyladí i kapela POLETÍME? a venezuelští GYPSY SKA ORQUESTA.

V sobotu 11. července nepolevíme v pátečním tempu, ovšem rádi bychom dopřáli kulturní zážitek také dětem. PŘÍHODY KLUKA BOMBARĎÁKA a série divadel pro děti potěší nejen je, jak říká Bombarďák: Folk jů! Českou hudební premiérou ozdobí sobotní odpoledne kurdská zpěvačka SAKINA & ROYE MA, z moravské metropole přijedou BEZOBRATŘI. Až z druhé strany světa, od protinožců, dorazí australská písničkářka SUZIE STAPLETON. Hvězdami večera budou dobří známí LONGITAL, kteří se vrací v nové sestavě s bubeníkem a s novým albem, dále vynikající CLARINET FACTORY, známí např. svou spoluprací s Lenkou Dusilovou, kteří vám vyrazí dech svými dechy a dotřetice balkánská odpověď na metalové System Of A Down v podání rakouských GASMAC GILMORE. A úplně na závěr vás, doufáme, zahřejí a roztančí country-rockabilly-punkoví MOONSHINE HOWLERS.

A to samozřejmě není všechno. Dobré jídlo, pití, lidé i zábava. Přijďte a zažijte to s námi, budeme rádi. Vše se dozvíte na www.colourmeeting.cz nebo na www.facebook.com/colourmeeting. Festival Colour Meeting pořádá spolek Políčko, z.s. za podpory Ministerstva kultury, Města Poličky, Pardubického kraje, mnoha jednotlivců a firem a všech příchozích…