Únorové LiStOVáNí - Bláznivá teta a já /rodinné představení/

Cyklus scénických čtení pokračuje! V únoru se můžete těšit na představení pro malé i velké. Navštíví nás spisovatelka Sylvie Heinlein i Lukáš Hejlík, který se pro tento večer stane moderátorem.

Sára má skvělou tetu. Je sice trochu pomatená, ale rozhodně s ní není nuda. A na rozdíl od jiných dospělých poslouchá, co jí Sára říká. Mamince se ovšem nelíbí, že Sára za tetou každou středu jezdí na návštěvu. Měla by se prý chovat normálně a kamarádit se radši se stejně starými dětmi. Navíc prý teta potřebuje klid, takže by se měla odstěhovat na venkov. Sára ani teta s tím samozřejmě nesouhlasí. Jenže rodiče mají vždycky pravdu. Anebo ne? Sára s tetou musí něco podniknout. A tak se vydají na cestu do neznáma, aby zjistily, že není všechno takové, jak se na první pohled zdá.  Na cestu po celé republice se také vydá LiStOVáNí s německou autorkou, Sylvií Heinlein.

Účinkují: Lenka Janíková a Petra Bučková. Besedu moderuje Lukáš Hejlík. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v knihovně na oddělení pro dospělé. Vstupné 100Kč/ 50 Kč.

12. února/ 19.00/ Divadelní klub