Autorské čtení detektivky B. M. Horské

Spisovatelka, známá svými krimiromány ze současnosti, představí svůj nejnovější detektivní román Brouk. Spisovatelka zařadila Poličku na seznam svých autorských čtení a nedělní odpoledne 26. října bude tak ve znamení záhad, tajemství a pátrání s B. M. Horskou.

Spisovatelka do Poličky zavítá již po několikáté. Do Čech přicestuje z Anglie, kde v současné době žije. V roce 2013 poličským čtenářům představila svůj první krimiromán Pach smrti a nyní zavítá do poličské knihovny se svým druhým detektivním románem.

„Na pozadí ústředního tématu, kterým je v mé nové knize konflikt v mnoha podobách a jeho důsledky, se odvíjí detektivní zápletka. Rozplétá ji stejně jako v první knize Elen Jollyová, anglická detektivní inspektorka s nejasnou minulostí. Tentokrát se děj přesouvá mezi Británií, Českou republikou a Finskem,“ uvedla ke své nové knize B. M. Horská.

Autorské čtení se uskuteční v neděli 26. října ve 14.00 hodin v čítárně poličské knihovny. Pořadem bude provázet Eva Skalníková. Hudebními hosty budou Lucie Pospíšilová a Karolína Erbenová. Obě autorčiny knihy bude možné zakoupit na místě.