GXG Polička a městská knihovna Vás zavedou do světa technologií

Na úvod pár slov o GUG.cz....

GUG.cz – prostor pro všechny se zájmem o využívání služeb Google a vývoj pro ně. Pomáháme vývojářům a uživatelům zlepšit práci s internetem, nástroji a službami Googlu. Pořádáme vzdělávací akce a soutěže a podporujeme vzájemnou pomoc uživatelů a vývojářů. GUG.cz tvoří místní skupiny, které pořádají různé akce. Jednou z nich je i GXG Polička, které je spjato s poličskou knihovnou. Někteří z Vás se možná ptají, co to GXG vlastně je.

GXG (Google eXperience Group) je komunita lidí zajímající se o Google, jeho služby a jiné technologické vychytávky a výstřelky. Fungujeme pod záštitou GUG.cz, ale nejsme Google ani žádná jeho část. Jsme nadšenci do technologií, geekové, vývojáři a uživatelé, všichni se stejným zájmem. S námi máte možnost vyzkoušet ta nejnovější zařízení či služby, testovat aplikace nebo sledovat nejdůležitější konference pomocí livestreamů, živých přenosů. V Poličce se během příštího roku můžete těšit na celebrity českého internetu, výukové kurzy a mnohé další akce.

Google Glass, brýle budoucnosti – první technologie, kterou si představíme, a to v neděli 1. prosince v Divadelním klubu ve 14.00 hodin.

Josef Cabrnoch, Městská knihovna Polička