Zadejte dotaz pro vyhledání :
Půjčovní doba :
dospělí |  děti

Dospělí a studenti :

Po  8:00 - 18:00
Út     -      -
St  13:30 - 18:00
Čt  8:00 - 18:00
 8:00 - 16:00
So  9:00 - 11:00
Ne  14:00 - 17:00

Úvodní stránka

GXG Polička a městská knihovna Vás zavedou do světa technologií

Na úvod pár slov o GUG.cz....  

GUG.cz – prostor pro všechny se zájmem o využívání služeb Google a vývoj pro ně. Pomáháme vývojářům a uživatelům zlepšit práci s internetem, nástroji a službami Googlu. Pořádáme vzdělávací akce a soutěže a podporujeme vzájemnou pomoc uživatelů a vývojářů. GUG.cz tvoří místní skupiny, které pořádají různé akce. Jednou z nich je i GXG Polička, které je spjato s poličskou knihovnou. Někteří z Vás se možná ptají, co to GXG vlastně je.

GXG (Google eXperience Group) je komunita lidí zajímající se o Google, jeho služby a jiné technologické vychytávky a výstřelky. Fungujeme pod záštitou GUG.cz, ale nejsme Google ani žádná jeho část. Jsme nadšenci do technologií, geekové, vývojáři a uživatelé, všichni se stejným zájmem. S námi máte možnost vyzkoušet ta nejnovější zařízení či služby, testovat aplikace nebo sledovat nejdůležitější konference pomocí livestreamů, živých přenosů. V Poličce se během příštího roku můžete těšit na celebrity českého internetu, výukové kurzy a mnohé další akce. 

Google Glass, brýle budoucnosti – první technologie, kterou si představíme, a to v neděli 1. prosince v Divadelním klubu ve 14.00 hodin.

Josef Cabrnoch, Městská knihovna Polička

 


zpět

rss    | Městská knihovna Polička 2008 | Návštěv :